Przedsiębiorstwo Budowlane Maxbud ABJ Sp. z o.o.

Kategoria:
Praca fizyczna
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2017-09-06
Data zakończenia oferty:
2017-10-06

KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

- Planowanie i nadzór nad robotami budowlanymi w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych zgodnie z prawem budowlanym;
- Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania dokumentacji technicznej oraz harmonogramu przy współpracy z kierownikiem budowy;
- Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa;
- Nadzór nad realizacją prac zgodnie z budżetem i terminem;
- Nadzór i koordynacja pracowników i podwykonawców;
- Utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora;
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania

Wymagane

- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń;

- Uprawnienia dozoru i eksploatacji SEP bez ograniczeń;

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- Umiejętność pracy na komputerze;

- Duże zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność;

- Umiejętność podejmowania decyzji, stanowczość;

- Zdolności organizacyjne, komunikatywność;

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);

- Rozwijającą pracę z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań elektroenergetycznych;

- Wynagrodzenie motywacyjne, adekwatne do wyników pracy;

- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)