Isobar Poland Group

Kategoria:
Badania i rozwój
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-07
Data zakończenia oferty:
2017-10-07

Creative Technologist/Creative Programmer

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Isobar Poland Group powstała w wyniku połączenia spółek posiadających uzupełniające się wzajemnie kompetencje. Łączymy to, co najlepsze: strategiczno – kreatywne podejście Isobaru , technologiczno – consultingowe kompetencje Hypermedia i ideę kampanii social by design, według której pracuje Lubię to. W takim składzie jesteśmy w stanie dostarczać kompleksowe rozwiązania biznesowe dla największych graczy na rynku – zarówno lokalnym jak i globalnym.

Isobar Poland Group współpracuje także z pozostałymi spółkami wchodzącymi w skład naszej sieci Dentsu Aegis Network. W tak zacnym gronie ekspertów możemy śmiało mówić, że digital nie ma przed nami tajemnic. Chcesz przekonać się jakie korzyści płyną z pracy w tak zróżnicowanym środowisku?

Dołącz do nas jako:

Wymagania

Główne obowiązki:

  • Śledzenie nowinek ze świata nowych technologii
  • Poszukiwanie nowych ciekawych rozwiązań oraz stały rozwój
  • Tworzenie rozwiązań/produktów
  • Prototypowanie
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych do wykonanych projektów
  • Praca z zespołem w procesie tworzenia rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • Umysł otwarty na tworzenie nowych rozwiązań
  • Rozeznanie w obszarze nowych technologii
  • Umiejętność swobodnego łączenia różnych języków programowania
  • Zainteresowanie rozwiązaniami na styku online i offline oraz hardware’u i software’u,
  • Znajomość komputerów typu SBC (np. Arduino, Raspberry Pi)
  • Znajomość współczesnych technologii WEBowych (WebGL, WebAudio, WebSockets, Canvas)
  • Doświadczenie przy wykorzystaniu bibliotek/frameworków wspierających kreatywne kodowanie: Processing, OpenFrameworks, p5.js
  • Realna wiedza w zakresie VR, AR, computer vision
  • Umiejętność samodzielnego badania zagadnień i oceny ich skomplikowania
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym z naciskiem na grafikę 3D (Unity, Unreal)
  • Wykształcenie wyższe (uczelnie techniczne)

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę na podstawie kontraktu
  • Elastyczny czas pracy i możliwość korzystania z Home Office
  • Brak korpo – dresscodu i korpo klimatu
  • Możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network
  • Bogaty pakiet otwartych szkoleń w obszarze Digitalu oraz inicjatywy wspierające rozwój w tym obszarze
  • Pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym i samochodowym, oraz Day Care dla dzieci
  • Możliwość angażowania się w projekty z zakresy innowacyjnych technologii
  • Hektolitry pysznej, gorącej kawy!
  • Możliwość uczestniczenia w multibrandowych przetargach