KOOPEROL Sp. z o.o.

Kategoria:
Badania i rozwój
Lokalizacja:
woj. pomorskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-09
Data zakończenia oferty:
2017-10-09

Specjalista ds. kontroli jakości

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Specjalista ds. kontroli jakości (branża spożywcza)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za

  • Prowadzenie nadzoru i kontroli w zakresie kontroli znakowania, pakowania, wysyłek towarów
  • Nadzorowanie przestrzegania reżimu technologicznego i sanitarnego pracowników prowadzących proces produkcyjny
  • Nadzorowanie przestrzegania procedur i instrukcji przez pracowników obszaru magazynowania i pakowania
  • Prowadzenie i weryfikowanie dokumentacji operacyjnej w ramach kontroli wewnętrznej
  • Wypełnianie dokumentacji jakościowej

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • dyspozycyjność
  • systematyczność i zaangażowanie w realizowaniu obowiązków
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie związane technologią żywności, towaroznawstwem, jakością lub pokrewne
  • Minimum wykształcenie średnie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę pracy

Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz. U. Nr 133, poz. 883.