Multiserwis Sp. z o.o.

Kategoria:
Praca fizyczna
Lokalizacja:
woj. opolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-09
Data zakończenia oferty:
2017-10-09

Zastępca kierownika działu (usługi montażowe)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą podległego personelu w obrębie powierzonej odpowiedzialności (usługi montażowew budownictwie tunelowym)
  • Zarządzania zespołem pracowników (zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, instrukcji i wytycznych zgodnie ze standardami Spółki, zapewnienia komunikacji wewnętrznej związanej z działalnością przedsiębiorstwa)
  • Sporządzanie szczegółowych planów działania w obrębie powierzonej odpowiedzialności
  • Dbałość o efektywność pracy w dziale
  • Współtworzenie i realizowanie strategii sprzedaży usług
  • Budowanie i utrzymywanie długoletnich relacji z klientami
  • Kontrola nad bieżącą obsługą klientów
  • Analiza działań konkurencji i poziomu cen oraz sprzedaży i trendów rozwoju na rynku usług montażowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub techniczne
  • Co najmniej roczne doświadczenie w branży budowlanej na stanowisku kierowniczym
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów/ zadań wraz z zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP

Proponujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie ugruntowanej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach
  • Wykorzystywanie znajomości języka obcego w codziennej pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED