Doosan Babcock Energy Polska S.A.

Kategoria:
Badania i rozwój
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-10
Data zakończenia oferty:
2017-10-10

Specjalista ds. badań i diagnostyki

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie badań nieniszczących, a w szczególności za:

  • wykonywanie badań radiograficznych wraz z oceną radiogramów
  • wykonywanie innych pomiarów w ramach posiadanych uprawnień
  • opracowywanie wyników z przeprowadzonych badań oraz sprawozdań wraz z oceną stanów technicznych urządzeń pod nadzorem Głównego specjalisty i/lub Kierownika
  • podejmowanie decyzji dotyczących prawidłowej realizacji zadań badawczych (na podstawie obowiązujących przepisów i dokumentów wewnętrznych spółki)
  • reprezentowanie spółki z upoważnienia kierownika działu wobec inspektorów nadzoru klienta
  • śledzenie literatury i publikacji naukowych w zakresie badań nieniszczących
  • ciągłe doskonalenie swoich umiejętności zawodowych

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • certyfikat kompetencji w zakresie wykonywania badań radiograficznych RT1 lub RT2
  • doświadczenie w pracy z aparatami gammagraficznymi oraz lampą RTG
  • ugruntowana wiedza w zakresie diagnostyki, badań nieniszczących oraz kontroli jakości
  • dyspozycyjność – praca o charakterze delegacyjnym
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego, minimum na poziomie B1 wg skali Rady Europy
  • mile widziane: uprawnienia Inspektora Ochrony Radiologicznej IOR, uprawnienia ADR gr. 7

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie na ż