AGATA

Kategoria:
Transport / Spedycja
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Zastępca Kierownika Magazynu

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i współudział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów,
  • Zapewnienie właściwego magazynowania towaru gwarantującego zachowanie jakości,
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz za bezpieczeństwo i organizację pracy podległego personelu.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Z-cy Kierownika Magazynu, Lidera, Kierownika Zmiany lub Brygadzisty – min. 2 lata,
  • Doświadczenie w kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem pracowników,
  • Gotowość do bezpośredniego zaangażowania się w pracę magazynu,
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji magazynowej,
  • Czynne uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Elastyczność – praca w różnych godzinach oraz w co drugi weekend.

Zatrudnionym oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy,
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet szkoleń,
  • Dobrą atmosferę pracy.