Scorise Sp. z o.o.

Kategoria:
Internet / e-Commerce / Nowe Media
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Specjalista ds. SEO

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem agencji marketingowej Scorise poszukujemy specjalisty ds. SEO. Zespół naszej agencji pomaga firmom odkrywać nowe możliwości sprzedaży przez internet. Tworzy kreatywne i skuteczne sprzedażowo strony internetowe i blogi biznesowe. Projektuje identyfikację wizualną dla przedsiębiorstw. Pozycjonuje witryny w wyszukiwarce i promuje je wykorzystując wiele narzędzi, takich jak social-media marketing, kampanie linków sponsorowanych, content marketing oraz e-mail marketing.
Zajmuje się zwiększaniem wyników finansowych firm co odzwierciedla się w samej nazwie agencji - Scorise oznacza score+rise. Jako agencja interaktywna istniejemy od 2010 roku. Klientami Scorise są przedsiębiorstwa zarówne małe, średnie, jak i duże z kilkudziesięciu różnych branż.

Wartości. Na co dzień kierujemy się następującymi wartościami, które w sobie ciągle umacniamy, i które stanowią nasze drogowskazy postępowania: innowacyjność, doświadczenie praktyczne, odpowiedzialność, orientacja na cel, zaangażowanie.

Specjalista ds. SEO / SEM jest u nas odpowiedzialny za:

  • tworzenie audytów SEO,
  • planowanie i nadzorowanie działań SEO, zarówno on-site jak i off-site,
  • analizę statystyk internetowych i wykorzystanie wniosków do zwiększania efektywności stron,
  • planowanie działań w zakresie zwiększania efektywności stron docelowych Klientów,
  • przygotowywanie raportów dla Klientów,
  • konsultacje działań SEO z klientami.

Jakich umiejętności od Ciebie oczekujemy?

  • dobrej znajomości SEO wraz z bieżącymi trendami,
  • dobrej znajomości narzędzi SEO (Google Analytics, Google Search Console, Google Keywords Planner, Screaming Frog/Xenu, Majestic),
  • dobrej znajomości narzędzi pakietu Microsoft/Libre Office (edytory tekstu i arkusze kalkulacyjne),
  • doskonałych umiejętności analitycznych i organizacyjnych,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • poczucia humoru :-),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Wymagania dot. cech i osobowości:

  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • sumienność,
  • rzetelność,
  • zaangażowanie.

Jeśli charakteryzują Cię poniższe umiejętności i doświadczenie, masz u nas plusa:

  • znajomość e-mail marketingu,
  • znajomość marketing automation,
  • znajomość UX,
  • certyfikat Google AdWords,
  • znajomość specyfiki mediów społecznościowych,
  • umiejętność szybkiej nauki.

Co możesz zyskać współpracując z nami?

  • błyskawiczny rozwój i szkolenia,
  • pełną ciekawych wyzwań pracę,
  • pracę w młodym, kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespole,
  • możliwość pełnego wykorzystania swojego potencjału i doskonalenia
  • umiejętności

Wymagania

Chcesz aplikować?

UWAGA! Weźmiemy pod uwagę tylko te aplikacje z kompletną dokumentacją.