Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Sp. z o.o.

Kategoria:
Internet / e-Commerce / Nowe Media
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2017-09-10
Data zakończenia oferty:
2017-10-10

SPECJALISTA ds. SEO/SEM

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

• Weryfikacja backlinków oraz umiejętność ich odpowiedniego dywersyfikowania w zależności od profilu linków na potrzeby prowadzenia działań linkbuilding;
• Optymalizacja stron internetowych zgodnie z aktualnie panującymi wymaganiami Google;
• Stałe weryfikowania trendów zachodzących w wyszukiwarce i odpowiednie dostosowywanie swoich działań zarówno względem konkurencji, jak i zmian w funkcjonowaniu algorytmów wyszukiwarek;
• Zarządzanie kampaniami AdWords;
• SEO copywriting oraz copywriting na potrzeby kampanii Google AdWords;

Wymagania

• Co najmniej 1-roczne doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie informatycznym (lub pokrewne) lub w trakcie, co najmniej 4 roku studiów wskazanych kierunków;
• Znajomość w stopniu dobrym – HTML, CSS, zarządzania serwerem, PHP, Java Script;
• Umiejętność korzystania z takich narzędzi jak m.in.: Google Analytics, Google AdWords, Keyword Planner, Google Search Console, Google Optimize, Google Trends, Screaming Frog, SemStorm lub Senuto, Majestic SEO lub Ahrefs,
• Umiejętność obsługi zapleczy na potrzeby pozycjonowania;
• Umiejętność analitycznego myślenia i interpretowania danych pozyskiwanych z narzędzi wspierających proces pozycjonowania
• Samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań

ZAPEWNIAMY
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym),
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wiedzy oraz stopnia zaangażowania kandydata,
• Dynamiczne i twórcze środowisko pracy, możliwość współdziałania i rozwoju,
• Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku,
• Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
• Miłą atmosferę pracy