Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Internet / e-Commerce / Nowe Media
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-10
Data zakończenia oferty:
2017-10-10

Specjalista ds. aplikacji internetowych

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Kontakt z Klientami i ustalanie harmonogramu migracji
- Uaktualnianie statusu migracji użytkownika w programie SharePoint
- Udzielanie informacji zwrotnej na pytania dot. procesu migracji
- Przygotowywanie raportów o postępach w procesie migracji
- Promowanie nowych funkcji FTP poprzez sesje show and tell

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno pisemna, jak i ustna) - warunek konieczny.
- Wykształcenie wyższe (specjalności techniczne lub informatyczne)
- Umiejętności analityczne i interpersonalne
- Znajomość JAVA będzie dodatkowym atutem
- Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę przez Adecco Poland,
- Pracę pełną wyzwań i możliwości w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie

Numer referencyjny: MS/17/07/17/1/WA1