Devire

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Księgowa/-y

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja uważana za jednego z liderów w branży konsultingowej.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/-ego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za weryfikacje dokumentów księgowych, rozliczanie kosztów pracowniczych oraz księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. W ramach wykonywanych zadań, Księgowa/-y będzie realizowała płatności oraz księgowała wyciągi bankowe będąc jednocześnie do dyspozycji w przypadku innych zadań zleconych.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, co najmniej 2-3 lata,
  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów/rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość podatków VAT, CIT i PIT na poziomie pozwalającym na prawidłowe rozliczenia faktur,
  • dobrą znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobrą organizację pracy.

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • ciekawy pakiet benefitów,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Księgowa/-y

Miejsce pracy / Location Warszawa