Devire

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Radca Prawny - branża budowlana

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego klienta, nowoczesnej firmy zajmującej się budownictwem inżynieryjnym oraz realizującej kompletne uzbrojenie podziemne oraz roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych poszukujemy kandydatów na stanowisko Radca Prawny – branża budowlana. Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Radcy Prawnego należeć będzie:

• Prowadzenie procesów w sprawach cywilnych gospodarczych i pracy
• Przygotowywanie i opiniowanie umów zawieranych z kontrahentami
• Opiniowanie dokumentacji przetargowej
• Bieżące doradztwo korporacyjne
• Reprezentowanie Firmy w negocjacjach

Nasz Klient Zapewnia:
• Dużą samodzielność pracy;
• Stanowisko z perspektywami rozwoju oraz pogłębiania wiedzy merytorycznej;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

U Kandydatów zwracamy uwagę na:
• Wykształcenie kierunkowe poparte co najmniej 3-letnim doświadczeniem na stanowisku Radcy Prawnego;
• Uprawnienia Radcy Prawnego;
• Minimum 3-letnie doświadczenie w pełnej obsłudze prawnej Firm z branży budowlanej
• Doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych, gospodarczych i dotyczących prawa pracy
• Bardzo dobrej znajomości prawa gospodarczego, cywilnego, pracy oraz zamówień publicznych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Samodzielność
• Sumienność

Miejsce pracy / Location Warszawa