Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Młodszy Księgowy

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie i weryfikacja dokumentów
- Odpowiadanie na zapytania telefoniczne i mailowe
- Przygotowywanie raportów
- Wprowadzanie danych do systemu

Jeżeli:

- Jesteś absolwentem Uczelni Wyższej ( kierunki filologiczne i ekonomiczne - finanse, księgowość, rachunkowość, logistyka, HR)
- Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację min B2
- Mocnym atutem jest znajomość dodatkowych języków: włoski, rosyjski, niemiecki, francuski

Oferujemy:

- Umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych benefitów
- Pracę w międzynarodowej firmie
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i doskonalenia swoich umiejętności.

Numer referencyjny: MK/08/2017/KRK