Devire

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Pracownik biurowy ds. Kontaktu z Klientami

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2016 roku przez Instytutu Great Place to Work.

Dołącz do zespołu osób zajmujących się kontaktem z Klientami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmie się między innymi: zarządzaniem bazą danych, odpowiadaniem na pytania Klientów/udzielaniem informacji i pomocą w obowiązkach administracyjno-biurowych.

Jesteś studentem i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe? Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin?  To Ciebie szukamy!

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie w wysokości 14zł/h brutto.
  • Pracę od poniedziałku do piatku w godzinach 8:00 - 18:00.
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Status studenta (studia zaoczne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane!
  • Dyspozycjność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, kreatywność.
  • Inicjatywę i zaangażowanie w codziennej pracy.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Miejsce pracy / Location Warszawa