Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Marketing
Lokalizacja:
woj. pomorskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Promotor telefonów (Weekendy)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zadania na tym stanowisku:

  • Dbanie o doskonałą ekspozycję produktów Klienta w podległym punkcie sprzedaży (elektromarket);
  • Sprzedaż produktów;
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Pełnienie roli Ambasadora - osoba pierwszego kontaktu dla Klienta i Personelu Sklepu, edukowanie Personelu Sklepu;
  • Informowanie o nowościach, produktach, promocjach Klienta;
  • Dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką lokowanie/układanie/prezentowanie produktów na stołach/ półkach sklepowych;
  • Weryfikacja dostępności produktów w punkcie sprzedaży oraz standardów ekspozycji;
  • Instalacja materiałów promocyjnych oraz reklamowych;
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe ekonomiczne i/lub w dziedzinie sprzedaży i marketingu - mile widziani studenci;
  • Dyspozycyjność w weekendy (piątek: 16-20, sobota: 10-20, niedziela: 12-18);
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze promocji, sprzedaży, handlu, bezpośredniej obsługi Klienta;
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami oraz nastawienie na sukces;
  • Umiejętność samodzielnej pracy;
  • Umiejętności komunikacyjne i umiejętności aktywnego słuchania;
  • Odpowiedzialność za wykonanie zadania zgodnie z oczekiwaniami;
  • Bardzo wysoka kultura osobista, zaangażowanie oraz zapał do pracy;
  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność za zadania i powierzone mienie;
  • Znajomość języka angielskiego.

Co uzyskasz?

  • Umowę zlecenie - zatrudnienie przez Adecco Poland;
  • Zdobycie cennego doświadczenia u lidera w branży;
  • Wysokie premie za sprzedane produkty;
  • System zniżek i rabatów Adecco+ Club;
  • Pracę w dobrej lokalizacji niedaleko Uniwersytetu Gdańskiego na Przymorzu (możliwość również pracy na Matarni!);
  • Praca od zaraz.

Poleć naszą ofertę znajomym!