Devire

Kategoria:
Nieruchomości
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2017-09-10
Data zakończenia oferty:
2017-10-10

Property Negotiator (Industrial)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest jedna z największych firm konsultingowych na świecie oferująca szeroki zakres usług związanych z sektorem nieruchomości komercyjnych. W związku z rozwojem struktur regionalnych Departamentu Industrial, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Property Negotiator na terenie Poznania oraz Wrocławia.

Osoba zatrudniona na stanowisku Property Negotiator odpowiedzialna będzie za prowadzenie procesów wynajmu powierzchni magazynowo – produkcyjnych, wyszukiwanie odpowiednich powierzchni dla Klientów, ich prezentację jak również przygotowywanie ofert. Ponadto koordynację negocjacji i podpisywania umów najmu.

Nasz Klient zapewnia:

  • Elastyczna forma zatrudnienia wg. Indywidualnych preferencji kandydata – umowa o pracę lub umowa B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Szeroki zakres szkoleń i możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobrą znajomość rynku magazynowego na terenie województwa wielkopolskiego lub dolnośląskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy / Location Poznań / Wrocław