Grupa e-Tower Nieruchomości

Kategoria:
Nieruchomości
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Specjalista/ Pośrednik w obrocie nieruchomościami

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Renomowane biuro nieruchomości, działające na terenie miasta Krakowa, oraz jego okolicach poszukuje pracowników na samodzielne stanowiska Specjalisty/ Pośrednika w obrocie nieruchomościami. Chętnie z doświadczeniem w branży, lub branżach pokrewnych ( ubezpieczenia, kredyty hipoteczne) posiadające własną działalność gospodarczą, lub na umowę zlecenie, gdzie zasadniczym wynagrodzeniem jest wynagrodzenie prowizyjne.

Zapewniamy pracę w profesjonalnych, miłym zespole. Zapewniamy szkolenia, również zewnętrzne.

Praca z kientem to najważniejsze zadanie, jego profesjonalna obsługa i zapewnienie bezpieczeństwa transakcji.

Wymagania

1. Dobra organizacja pracy

2. Profesjonalizm i odpowiedzialność

3. Samodzielność i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

4. Doświadczenie