PKP SA

Kategoria:
Nieruchomości
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Specjalista w Wydziale Najmu

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

  • przygotowanie dokumentacji i przeprowadzanie postępowań w zakresie oddania nieruchomości w najem lub dzierżawę (przetargi, aukcje, negocjacje, przyjęcia ofert), zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi
  • zawieranie i rozwiązywanie umów najmu i dzierżawy dotyczących nieruchomości Spółki
  • przygotowywanie i kierowanie do Biura Obrotu Nieruchomościami wniosków w sprawie uzyskania wymaganych zgód lub akceptacji na zawarcie umów najmu lub dzierżawy nieruchomości, wynikających z przepisów prawa lub przepisów wewnętrznych PKP S.A., w tym wniosków do Zarządu PKP S.A. oraz do ministra właściwego ds. transportu
  • współpraca z Biurem Prawnym w zakresie weryfikacji zapisów formalno-prawnych wynikających z zawierania umów najmu i dzierżawy oraz w zakresie pozyskiwania akceptacji formalno-prawnych uchwał kierowanych do Zarządu PKP S.A.
  • pośredniczenie w przekazywaniu i referowaniu spraw do Biura Prawnego
  • koordynowanie procesu najmu i dzierżawy nieruchomości Spółki, w tym zarządzanie istniejącymi umowami najmu i dzierżawy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie m.in. 3 lata
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • preferowana znajomość programu Excel, Word, SAP
  • dyspozycyjność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • kreatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie z bogatymi tradycjami
  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 70 tys. pracowników
  • atrakcyjne warunki pracy

Wymagania

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie