Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Transport / Spedycja
Lokalizacja:
woj. opolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Poszukujemy operatorów wózka widłowego - praca dla kobiet i mężczyzn

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• prace związane z przyjęciem, przechowywaniem, transportem i wydawaniem opakowań, wyrobów gotowych i innych dóbr magazynowych zgodnie z obowiązującymi zasadami
• Zapewnienie płynności ruchu zewnętrznego i wewnętrznego
• Załadunek wysyłek, rozładunek dostaw

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Uprawnienia na wózek widłowy
• Uprawnienia do wymiany butli gazowej
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych - mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny,
• Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy możliwość pracy na następujących warunkach:
• Zatrudnienie od zaraz
• Umowę o pracę na pełen etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki)
• Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - przejęcie do Klienta po pozytywnym przejściu krótkiego okresu próbnego

Prosimy o przesłanie CV w wiadomości do oferującego.

Telefon: 723190493

Masz znajomych, którzy poszukują pracy - poleć im nas!

Numer referencyjny: 10/07/2017/DLO