Global Trading Company Sp. z o.o.

Kategoria:
Internet / e-Commerce / Nowe Media
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Grafik komputerowy

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
* administrowanie stroną internetową
* tworzenie layoutów stron internetowych
* kreatywność i samodzielność w projektowaniu nowych rozwiązań graficznych.
* przygotowywanie projektów ulotek, katalogów, wizytówek, etykiet itp.;
* tworzenie kreacji na potrzeby bieżących kampanii np. landing page, mailing,
banery, etc.
* dobór i obróbka zdjęć
* aktywne promowanie firmy w social media

Wymagania :

* dobra znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Adobe InDesign,
Adobe Illustrator)
* wiedza z zakresu projektowania materiałów do druku, webdesignu, grafik social
media;
* rzetelność, dbałość o szczegóły
* umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy :

* niezbędne narzędzia pracy
* pracę przy ciekawych projektach, dla znanych brandów
* pracę w miłej atmosferze,