Marketing Investment Group S.A.

Kategoria:
Internet / e-Commerce / Nowe Media
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Młodszy Specjalista ds. procesów e-commerce

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Profil kandydata:

  • Dobra znajomość Excel oraz Power Point
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania:

  • Wsparcie monitoringu procesów e-commerce
  • Obsługa zgłoszeń helpdesk Salonów Stacjonarnych w zakresie procesów EC
  • Monitoring terminowości realizacji zamówień e-sklepu
  • Przygotowywanie raportów, analiza, wykresów, prezentacji w programie excel i power point.
  • Uczestnictwo w projektach
  • Obsługa jednostek wewnątrz Spółki w zakresie procesów e-commerce
  • Proponowanie modyfikacji procesów e-commerce w celu ich optymalizacji

Oferujemy:

  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy dużych projektach e-commerce
  • Stałą pracę w branży modowej oraz zniżki na nasze produkty
  • Rozwój zawodowy w stabilnej firmie
  • Pracę w profesjonalnym zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Znajomość branży e-commerce

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.