Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
IT - Rozwój oprogramowania
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Sales Support

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • wsparcie w odpowiedziach na pytania techniczne
  • zarządzanie dokumentacja przedsprzedażową
  • przestrzeganie standardów panujących w firmie
  • wspomaganie zespołu presales w odpowiedziach dotyczących produktów

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności organizacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość produktów pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • umowa o pracę z Adecco i wynagrodzenie odpowiadające poziomowi doświadczenia
  • prywatna opieka zdrowotna, karta multisport i ubezpieczenie na życie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 723 190 133