Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Edukacja / Szkolenia
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Pracownik magazynowy

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Rozładunek, załadunek, segregacja materiałów
  • Zabezpieczanie przeładowywanych towarów
  • Obsługa wózków widłowych
  • Obsługa skanerów magazynowych

Oczekiwania:

  • Chęci i motywacja do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną z biurem Adecco, docelowo możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę klienta
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia
Oferta pracy tymczasowej

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Zachęcamy do aplikowania na ofertę lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego/ mailowego w celu uzyskania szczegółów na temat oferty.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.