Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Badania i rozwój
Lokalizacja:
woj. opolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Ankieter/ Ankieterka

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją ciekawego projektu dla jednej z sieci usługowych, poszukujemy komunikatywnych osób zainteresowanych podjęciem współpracy w ramach stanowiska Ankieter.

Praca polega na przeprowadzeniu ankiet wśród klientów sklepu w ramach udostępnionej aplikacji.

Lokalizacje do wyboru: KOŁO, TUREK

Wymagania:

- komunikatywność, otwartość

- posiadanie smartfona z dostępem do Internetu i funkcją GPS (szacowane zużycie 0,5Mb / 1 ankietę)

- mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe

- możliwość wyboru terminu wykonania zlecenia

- możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy kolejnych zleceniach

Numer referencyjny: AR/KAL/09/2017