HAYS Sales & Marketing

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
Bankowość
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Junior Media Marketing Manager

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Junior Media Marketing Manager
Warszawa
NR REF.: 1095521


Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa marka kosmetyczna o rozpoznawalnym globalnie brandzie, kładąca nacisk na najwyższą jakość produktów i profesjonalne doradztwo w punktach sprzedaży.

Twoje następne stanowisko
Do warszawskiego biura Firmy poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Junior Media Marketing Manager. Do zadańJunior Media Marketing Manager należeć będzieobsługa mediowa spółki, w szczególności współpraca z domem mediowym i poszczególnymi mediami (brief, analiza i feedback do media planów, monitoring i analiza post buy), zarządzanie kampaniami (w tym tworzenie rocznego planu, follow –up bieżący, analiza i feedback do media planów, analiza post buy), analiza i raportowanie inwestycji mediowych spółki, monitoring mediów przy współpracy domu mediowego, analiza komercyjna wyników kampanii, kreacja i adaptacja materiałów reklamowych do komunikacji ATL, koordynacja regionalnych działań mediowych w ramach współpracy z zespołem sprzedaży oraz nadzór nad budżetem mediowym spółki we współpracy z Managerem.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z min. 3-letnim doświadczeniem w planowaniu i zakupie mediów (mile widziane doświadczenie po stronie agencji lub domu mediowego), zbardzo dobrymi umiejętnościami analitycznymi oaz komunikacyjnymi (analiza media planów, wyników, wpływu czynników marketingowych na sprzedaż). Od Kandydatów oczekujemy bardzo dobrej obsługi programu Excel oraz Power Point, dobrej znajomości języka angielskiego i umiejętności współpracy (rozwinięte umiejętności miękkie: otwartość, kreatywność, pozytywne nastawienie). Bardzo dobra znajomość trendów w mediach społecznościowych będzie dodatkowym atutem.


Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach pracy, a także pakiet benefitów pozapłacowych i możliwości dalszego rozwoju.