Devire

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. lubelskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Specjalista ds. ubezpieczeń i finansów

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w województwie lubelskim. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. ubezpieczeń i finansów, który będzie odpowiedzialny za obsługę ubezpieczeniową firmy i spółek zależnych w oparciu o wytyczne, zarządzanie należnościami i windykację, zarządzanie ryzykiem walutowym oraz raportowanie.
Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie ubezpieczeń / finansów i chcesz się rozwijać w ciekawej, międzynarodowej organizacji, to stanowisko jest dla Ciebie! Nasz Klient zapewni Ci szkolenia oraz odpowiednie wdrożenie. Będziesz miał / miała możliwość współpracować z osobami z różnych stron świata, tak więc musisz się posługiwać swobodnie językiem angielskim.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa ubezpieczeniowa firmy
  • Zarządzanie ryzykiem walutowym, należnościami oraz windykację
  • Kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Tworzenie raportów, analiz
  • Zarządzanie bazą danych w SAP

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowym i ciekawym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, szkolenia, kursy językowe, kartę sportową,..)
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy w firmie

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne/zarządzanie
  • Angielski B2/C1
  • Zaawansowana wiedza z Excel
  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń, zarządzania ryzykiem walutowym, zarządzania należnościami, księgowości
  • Myślenie analityczne
  • Samodzielność, odpowiedzialność, systematyczność, skrupulatność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku, bądź w branży ubezpieczeń, bankowości

Miejsce pracy / Location woj. lubelskie