Great Private Equity Sp. z o.o.

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

TRADER NA RYNKU FOREX

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

WYMAGAMY:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Doświadczenie w tradindu na rynku walut
  • Umiejętność pracy wg określonych założeń
  • Udokumentowanie wyników i poziomu umiejeętności
  • Motywacja do pracy, nastawienie na osiągane wyniki, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • Zdolności analityczne oraz umiejętności w tworzeniu narzędzi prognostycznych i decyzyjnych
  • Nastawienie na doskonalenie umiejętności i wiedzy oraz kooperatywność

Wymagania

OFERUJEMY:

  • Satysfakcjonującą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne zasady wynagradzania
  • Korzystny system premiowy, bazujący na partycypacji w osiąganych wynikach
  • Praca w profesjonalnym zespole
  • Rozwój kompetencji i doskonalenie umiejętności oraz poszerzanie wiedzy o rynku
  • Elastyczność działania oraz partnerskie zasady współpracy