LeasingTeam Sp. z o.o.

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Pracownik działu zakupów

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0013761
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne związane z obsługą dokumentów księgowych,
  • Tworzenie zamówień zgodnie z polityką firmy,
  • Sporządzanie raportów w oparciu o dane finansowo-księgowe,
  • Analiza i kontrola kosztów wg miejsc powstawania i ich rodzajów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/w trakcie studiów (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie),
  • Znajomość podstaw rachunkowości będzie dodatkowym atutem,
  • Pełna dyspozycyjność,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowanie SAP.

Oferta:

  • Umowa zlecenie,
  • Praca w zespole o wysokich kwalifikacjach,
  • Wdrożenie umożliwiające samodzielną pracę na stanowisku.