Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Marketing
Lokalizacja:
woj. warmińsko-mazurskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Ambasador Marki / Ambasadorka Marki

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży tytoniowej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: AMB/05/2017/GDA

Miejsce pracy: Ostróda

Rola Ambasadora marki

Twój dzień pracy będzie naprawdę interesujący. Przejmiesz aktywną rolę w informowaniu konsumentów o markach i produktach z portfolio wyrobów tytoniowych naszego Klienta. Zajmiesz się tworzeniem raportów i będziesz dzielił/a się swoimi obserwacjami z prowadzonych działań.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci),
  • dyspozycyjność 25 godzin w tygodniu,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność prezentacji i komunikatywność,
  • uczciwość, zaangażowanie, charyzma, zmotywowanie do pracy będą dodatkowymi atutami.

Co uzyskasz?

  • współpracę z Adecco Poland w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami,
  • możliwość zdobywania kompetencji marketingowych w ramach realizacji projektu,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + bonus),
  • narzędzia niezbędne do pracy - tablet, Internet mobilny, uniform i inne,
  • udział w eventach i akcjach specjalnych,
  • możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych oferowanych przez Adecco Poland,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy.

Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej i delegowania pracownika do pracy na rzecz naszego Klienta.

Numer referencyjny: AMB/06/2017/GDA