Devire

Kategoria:
Nieruchomości
Lokalizacja:
woj. podkarpackie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-11
Data zakończenia oferty:
2017-10-11

Kierownik ds. technicznych

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest jedna z największych firm konsultingowych na świecie oferująca szeroki zakres usług związanych z rynkiem nieruchomości. W związku ze zbliżającym się otwarciem nowej galerii handlowej na terenie Krosna poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika ds. Technicznych.
Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika ds. Technicznych będzie odpowiedzialna za aktywny udział w przejęciu obiektu od generalnego wykonawcy, nadzorowanie odbiorów końcowych ze strony zarządcy, szkolenie zespołu technicznego w obsłudze systemów, instalacji i urządzeń. Odpowiedzialna będzie za prawidłowe funkcjonowanie Galerii Handlowej w zakresie prewencji, nadzoru, konserwacji i naprawy wszystkich instalacji i urządzeń technicznych i zabezpieczających (instalacje wykrywania pożarów, automatycznych systemów gaśniczych itp.). Ponadto za nadzór nad pracą kierownika obiektu i techników obiektu Galerii Handlowej oraz poszukiwanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji funkcjonowania Galerii.

Nasz Klient Zapewnia:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu managerskiego
  • prywatną opiekę medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie aktywności sportowej
  • szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Galerii Handlowej
  • wyższe wykształcenie inżynierskie (specjalizacja elektryczna lub wentylacja/klimatyzacja lub budowlana)
  • znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego, Ustawy Ochrony Środowiska
  • uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru do 15 kV
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość programów Excel i Power Point, AutoCAD
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

Miejsce pracy / Location Krosno