AJ Nieruchomości

Kategoria:
Nieruchomości
Lokalizacja:
woj. opolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Asystent nieruchomości gruntowych.

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Dołącz do specjalistów z branży nieruchomości gruntowych i z rynku pierwotnego.

AJ Nieruchomości szuka prawdziwego Gladiatora lub Gladiatorki! Osoby, która chce sporo osiągnąć na rynku nieruchomości. Działamy w oparciu o długoletnie doświadczenie, fachową wiedzę i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Pomyśl o swojej przyszłości i wyślij zgłoszenie.

TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowywanie dokumentacji nieruchomości,
  • Pomoc w pozyskiwaniu nieruchomości,
  • Organizacja i monitoring transakcji,
  • Współpraca z zespołem specjalistów.

ZAPEWNIAMY:

  • DUŻE WYNAGRODZENIE (podstawa + premie),
  • PEŁNE wdrożenie,
  • podstawowe i specjalistyczne SZKOLENIA z dziedziny nieruchomości gruntowych i rynku deweloperskiego,
  • pracę w nowoczesnych WARUNKACH (biurowiec Nobel Tower),
  • ATMOSFERĘ wsparcia,
  • ŚNIADANIA poniedziałkowe,
  • ELASTYCZNE godziny pracy

REKRUTACJA

ETAP I

Wysłanie aplikacji.

ETAP II

Kontakt z wybranymi osobami i umównienia terminu spotkania.

ETAP III

Spotkanie. Dokładnie przedstawimy zasady współpracy, warunki wynagrodzenia, historię firmy oraz w jaki sposób będą wyglądały pierwsze dni. Przedstawimy ścieżkę kariery i kilka informacji o szkoleniach.

ETAP IV

Informacja zwrotna. Wszystkich kandydatów informujemy o wynikach rekrutacji.

Wymagania

Zapraszamy osoby, które :

  • studiują na ostatnim roku studiów lub właśnie ukończyli,
  • samodzielne,
  • pozytywne,
  • wykazują determinację w realizacji celów,
  • zmotoryzowane

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AJ Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”