Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Produkcja
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Operator wózka widłowego bocznego/wysoko składowego - 18,50 zł/godz

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania
  • Produkcji, rozmieszczenie produktów na terenie magazynu

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego / mile widziane UDT/
  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmiany 4 brygady
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka 18,50 zł/h przez pierwsze 6 miesięcy później podwyżka!
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Pakiet Adecco + Club

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Poleć ofertę znajomemu!