Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Produkcja
Lokalizacja:
woj. łódzkie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Produkcja - bezpłatny transport

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości wyrobu
  • dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolności manualne
  • umiejętności pracy w zespole

Oferta:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system premiowania pracowników
  • cykl szkoleń przygotowawczych do pracy
  • szansa rozwoju zawodowego i stabilne zatrudnienie
  • bezpłatny transport na terenie Łodzi (oraz z Pabianic, Łasku, Piotrkowa Trybunalskiego, Koluszek, Brzezin, Tomaszowa Mazowieckiego).

Zainteresowany?

Prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu lub osobiście w siedzibie biura.

Numer referencyjny: MRL/09/12