Diebold Nixdorf Sp. z.o.o.

Kategoria:
IT - Rozwój oprogramowania
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Technik Centrum Napraw Banking

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Do zadań pracowników Centrum Napraw należy usuwanie usterek elementów elektromechanicznych i elektronicznych takich jak: drukarki, komputery, monitory.

Nasze oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie akordowym po okresie przyuczenia (min. miesiąc);
  • umiejętność podstawowych napraw mechanicznych i elektrycznych;
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych, analizy usterek, a przede wszystkim lutowania;
  • rozwinięte zdolności manualne;
  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • niekaralność;
  • sumienność, uczciwość.

Mile widziane:

  • doświadczenie w naprawach elektromechanicznych np. AGD.

Za Twoją pracę oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach wewnętrznych struktur;
  • pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport) w ramach Umowy o Pracę.

Wymagania

W związku z dalszym rozwojem do ogólnopolskiego działu Serwisu poszukujemy osoby na stanowisko: