RST Sp. z o.o. Sp. k.

Kategoria:
IT - Rozwój oprogramowania
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Senior Network Administrator

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i:
- jesteś pozytywną i otwartą osobą na nowe doświadczenia
- lubisz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi
- jesteś otwarty na współpracę
- otwarta współpraca z kolegami w zespole nie jest dla Ciebie żadną przeszkodą
- nie ma dla Ciebie problemów nie do rozwiązania
- routery jedzą Ci z ręki

a dodatkowo:
- masz skłonność do automatyzacji
- rozumiesz kulturę DevOps i metodologię Agile (np. Kanban)

Jak będzie wyglądała Twoja praca?
- pracujesz w samoorganizującym się, zwinnym zespole,
- razem z zespołem wybieracie technologie i narzędzia,
- rozwijasz i utrzymujesz infrastrukturę aplikacji dla branży transportowej z której na co dzień korzysta ponad 60 tysięcy użytkowników,
- będziesz projektował, wdrażał i utrzymywał sieć w DC i połączenia pomiędzy DC,
- opiekujesz się siecią lokalną (przełączniki, routery), - obsługujesz serwery i aktywny sprzęt sieciowy w serwerowniach (Cisco, Juniper, Fortinet, Barracuda i technologie BGP, OSPF, IPSEC),
- projektujesz i konfigurujesz rozwiązania sieciowe w serwerowniach na potrzeby projektów,
- monitorujesz utrzymujesz firewalle oraz działania sieci w serwerowniach,
- projektujesz i utrzymujesz rozwiązania storage"owe dla produkcji i developerki,
- zarządzasz i utrzymujesz system DNS oraz adresacji IP dla produkcji i developerki,
- konfigurujesz i zarządzasz rozwiązania SAN połączonymi z KVM i Xen

W RST:
- pracujesz w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia z prysznicem i parkingiem dla rowerzystów
- codziennie jadasz śniadania w przestrzeni, którą nazwaliśmy Meethubem. Jest to kreatywne centrum spotkań i inicjatyw w którym można usiąść, zjeść i porozmawiać.
- szanujemy rytm Twojego życia - jesteśmy elastyczni i dbamy o work-life balance
- wybierasz dowolną formę zatrudnienia - umowę o pracę lub B2B. Przy B2B Twoje wynagrodzenie to 7000-12000 netto na fakturze
- możesz skorzystać z pakietu Multisport i opieki medycznej Luxmed
- masz możliwość rozwoju - oferujemy szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, budżet szkoleniowy