Bank Millennium S.A.

Kategoria:
Edukacja / Szkolenia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

Tester w Departamencie Rozwoju Aplikacji

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)... a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na ww. stanowisku:

Główne zadania:

• Przeprowadzanie testów manualnych aplikacji webowej

• Przygotowanie i weryfikacja skryptów i przypadków testowych

• Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów

• Współpraca developerami w obszarze testów w celu uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego

Wymagania:

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania

• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• Absolwenci/ studenci uczelni technicznych

• Doświadczenie w testowaniu oprogramowania

• Znajomość podstaw programowania

• Znajomość zagadnień i doświadczenie w automatyzacji testów

• Znajomość narzędzi do zarządzania zmianą (np. Bugzilla, JIRA)

Oferujemy:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Umowę o pracę, opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych

• Pracę w Centrali Banku w pełnym wymiarze godzin

• Atrakcyjną lokalizacje: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie