Stowarzyszenie Wiosna

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
IT - Rozwój oprogramowania
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Architekt IT (PHP)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Dołącz do drużyny SZLACHETNEJ PACZKI! Rozwijaj z nami wyjątkowy projekt, który inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia! Od 15 lat zamieniamy ideały w czyn i kreujemy nową rzeczywistość. Razem z nami twórz i udoskonalaj autorskie systemy zarządzania ogólnopolskimi projektami oraz rozwijaj aplikacje, z których korzysta 20 tysięcy użytkowników w całej Polsce.

Jesteś gotowy, aby do nas dołączyć, jeśli jesteś:

CODE MASTEREM – programowanie to Twoja pasja, projektujesz, tworzysz oraz wdrażasz aplikacje, które są użyteczne i funkcjonalne. Biegle poruszasz się w środowisku pracy programisty, potrafisz dobierać skuteczne rozwiązania oraz rekomendować i wdrażać nowe narzędzia.

GOOD PLAYEREM – łatwo dogadujesz się z ludźmi i lubisz pracować w zespole. Potrafisz słuchać i przyjąć perspektywę drugiej osoby, bo bliska Ci jest zasada win-win. Grasz do jednej bramki, bo wiesz, że sukces zespołu to także Twój sukces. Potrafisz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, pełniąc rolę mentora dla współpracowników. Nie boisz się podejmować decyzji i brać za nie odpowiedzialność.

EKSPLOREREM - masz otwarty umysł, dlatego łatwo wpadasz na dobre pomysły i skuteczne rozwiązania, analizujesz różne czynniki i przewidujesz zagrożenia, podejmując właściwe działania zapobiegawcze. Znasz i skutecznie wykorzystujesz najlepsze wzorce oraz trendy rynkowe, biorąc pod uwagę potrzeby organizacji.

TECHNOLOGIE / ŚRODOWISKO PRACY

PHP, JavaScript, MySQL, PSR, Symfony 2, Apache, Composer, Design Patterns, CSS, HTML, Bootstrap, Scrum

Wymagania

Co możemy zaoferować:

  • pracę na pełen etat oraz elastyczne i ruchome godziny pracy, tak abyś rano mógł/a pospać dłużej albo po południu wyjść wcześniej;
  • formę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb (umowa zlecenie/umowa o pracę/działalność gospodarcza);
  • realizację ciekawych i wartościowych projektów - autorskie systemy zarządzania ogólnopolskimi projektami oraz aplikacje, z których korzysta 20 tysięcy użytkowników w całej Polsce;
  • szyte na miarę szkolenia specjalistyczne i menadżerskie (coaching, mentoring);
  • przyjazną przestrzeń pracy - biuro w centrum Krakowa oraz luźny dress code;
  • dopłatę do prywatnych świadczeń medycznych oraz zajęć sportowych, a także udział w takich eventach jak Gala SZLACHETNEJ PACZKI.

Poranną kawę możesz wypić w towarzystwie najlepszego zespołu ludzi na świecie. Entuzjazm, poczucie humoru i zaangażowanie tworzą unikalną atmosferę. Każda minuta Twojej pracy będzie miała sens, bo w WIOŚNIE grzejemy na ideałach! Możesz pracować przy biurku, na kanapie, balkonie albo w chmurze. Nuda? Nie w WIOŚNIE! Tu każdy dzień to nowe wyzwanie! Jesteśmy dumni z tego, co tworzymy i jak pracujemy razem, a to daje nam poczucie prawdziwej satysfakcji z wykonywanej pracy.