Fundacja Anioły Edukacji

Kategoria:
Bankowość
Lokalizacja:
woj. opolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

Nauczyciel metodyk trener

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Cel stanowisk: rozwój umiejętności uczenia z perspektywy ucznia, rodzica, nauczyciela, trenera lub managera.
Sam/a wybierzesz w jaki sposób chcesz pomagać w rozwijaniu umiejętności uczenia. Do wyboru masz:
1. prowadzenie warsztatów dla nauczycieli, rodziców, managerów oraz samych osób uczących się: dzieci, młodzieży i dorosłych
2. poszukiwanie, testowanie i informowanie o aplikacjach, programach i innych narzędziach IT wspierających proces uczenia
3. rozwój narzędzi, metod i technik uczenia dla konkretnych celów kształcenia
4. pisanie artykułów dotyczących uczenia się do newslettera, biuletynu i na stronę
5. wyszukiwanie ciekawych praktyk w Polsce i za granicą w zakresie metod uczenia i ich upowszechnianie
6. koordynowanie zespołu metodyków i nauczycieli

Co zyskasz?
• pomożesz innym ludziom w ich własnym rozwoju i w lepszym uczeniu innych
• masz szansę zmieniać nasz system edukacji – pomagając promować dobre praktyki
• poznasz pozytywnych i pełnych energii ludzi z naszego zespołu
• możesz uczyć się z nami, przy okazji różnych projektów, korzystając z naszych warsztatów i wsparcia wybranych przez Ciebie mentorów
• formalnie otrzymasz umowę wolontariatu i referencje
A może szukasz czegoś zupełnie innego? Napisz co możemy dla ciebie zrobić.

Wymagania

Napisz jaka rola Ci odpowiada najbardziej, dodaj informacje o kompetencjach jakie masz, żeby w tej wybranej roli z nami pracować.

CZAS PRACY
2-4 h/tyg. (możliwość pracy zdalnej) + 1-2 spotkania zespołu/mies.

Prześlij list motywacyjny pod kątem roli jaką chcesz pełnić. Dołącz CV ze zgodą na przetwarzanie danych.