GTIT

Kategoria:
Bankowość
Lokalizacja:
woj. opolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

Handlowiec B2B - DaySPA

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Nowo powstały salon Day Spa zatrudni osobę chcącą nabyć praktyczną wiedzę i umiejętności związane z przygotowywaniem ofert i współpracą z kontrahentami z sektora B2B.

Opis stanowiska:
- przygotowywanie ofert handlowych
- kontakt z klientem
- aktywna współpraca z pozyskiwanymi firmami
- nadzór nad realizacją projektów

Co oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników
- niezbędne narzędzia pracy wymagane do realizacji celów
- możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i prezentacjach
- miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
przez formularz kontaktowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania

- znajomość technik sprzedaży
- zaangażowanie oraz chęć nauki i rozwoju
- cechy pozwalające przyswoić wiedzę z zakresu branży beauty
- znajomość języka angielskiego
- znajomość obsługi komputera
- zainteresowanie branżą beauty mile widziane
- posiadanie prawa jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem