GETHERO Sp. z o.o.

Kategoria:
Marketing
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

Junior Project Manager -Marketing internetowy

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

GetHero - certyfikowana sieć partnerska YouTube, jednocześnie agencja kreatywna specjalizująca się w video, social media oraz influencer marketingu poszukuje ambitnej osoby, która zechce rozwijać swoje umiejętności w zakresie produkcji eventów.

Gethero jest również właścicielem marki MeetUp® - największego w Polsce spotkania Youtuberów oraz ich fanów, które co roku odwiedza ponad 10 000 gości.

Jesteś zmotywowaną do pracy osobą z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i bez przerwy potrafisz gadać o tym, co lubisz? Uwielbiasz social media i wiesz co to YouTube? GetHero to miejsce dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Pracę przy najbardziej nowatorskich projektach reklamowych na rynku;
  • Pracę z największymi youtuberami oraz trendsetterami w Polsce;
  • odpowiedzialne i niestandardowe zadania;
  • realny wpływ na rozwój produktu i firmy- wygrywają najlepsze pomysły;
  • nieustanne nastawienie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
  • elastyczne formy i godziny współpracy

Oczekiwania:

  • Wsparcie działań Account Managerów
  • Współtworzenie i realizacja ofert dla kluczowych partnerów firmy
  • Kontakt z klientem
  • Realizacja kampanii z udziałem influencerów
  • Koordynacja projektów marketingowych
  • Zarządzanie i kontrola harmonogramu projektu
  • Bieżąca komunikacja i raportowanie do przełożonego oraz Zarządu Firmy
  • Wspieranie działań z zakresu marketingu online

Wymagania:

  • Wiedza nt polskiej sceny youtube (Kim jest Rezi? w co gra Izak? co to meetup? Na te pytania musisz znać odpowiedź!)
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
  • Dbałość nie tylko o treść, ale również o formę!
  • Znajomość MS Excel i podstawowych zasad matematyki
  • Umiejętność definiowania zdań w projektach i kontrola ich wykonania
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów i kosztorysów
  • Duże umiejętności komunikacyjne
  • Wiedza nt marketingu w internecie (preferowane wykształcenie w tym zakresie)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera