Firma marketingowo-reklamowa

Kategoria:
Marketing
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

Kreatywne kampanie marketingowe - PRACA OD ZARAZ!

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowo sprzedażowa reprezentująca klientów zewnętrznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do prowadzenia kreatywnych kampanii marketingowych!

Nowy członek zespołu odpowiedzialny będzie przede wszystkim za pomoc przy prowadzeniu kampanii marketingowych dla naszego Klienta.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! SZKOLIMY OD POSTAW!

Stawiamy na osoby :

- ambitne

- komunikatywne

- potrafiące współpracować grupowo jak i indywidualnie

- nastawione na osiąganie wyznaczonych celów

- zainteresowane współpracą długoterminową

- dostępne (conajmniej 4razy w tygodniu)

Główne zadania:

- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

- budowanie pozytywnego wizerunku marki

- współpraca przy projektach marketingowych

- raportowanie wyników

- praca zgodnie z standardami wyznaczonymi przez klienta

Z naszej strony oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość uzyskania dodatkowych bonusów finansowych

- pakiet szkoleń przygotowujących do podjęcia współpracy

- wyjazdy szkoleniowe krajowe jak i zagraniczne

- współpracę w ambitnym, zaangażowanym, pozytywnym zespole

- możliwość rozwoju w strukturach firmy

- dla najlepszych możliwość prowadzenia samodzielnych kampanii marketingowych

Jeśli chcesz podjąć współpracę długoterminową koniecznie APLIKUJ!