Firma marketingowo-reklamowa

Kategoria:
Marketing
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

Poszukiwane talenty do zespołu marketingowego – szkolenia od podstaw!

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą marketingową działającą w ramach międzynarodowej organizacji.

Naszą specjalnością jest reprezentowanie i promowanie marek międzynarodowych firm zewnętrznych. W chwili obecnej skupiamy się na współpracy z organizacjami charytatywnymi.

Oferujemy ogromne możliwości rozwoju dla osób ambitnych i zaangażowanych.

 Dla najlepszych możliwość samodzielnego prowadzenia wielkiej kampanii marketingowej!

Zapewniamy:

- zdobycie doświadczenia w dziedzinie marketingu,

- udział w szkoleniach (praca z klientem, komunikacja, autoprezentacja),

- branżowe wyjazdy szkoleniowe krajowe i zagraniczne,

- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych bonusów,

- współpracę w energicznym i kreatywnym zespole.

- ogromne możliwości rozwoju w strukturze organizacji!!!

Wymagania:

Poszukujemy grupy optymistycznych, zorganizowanych, komunikatywnych osób, lubiących pracować nie tylko indywidualnie, ale również grupowo!

Jeśli szukasz nowego doświadczenia i pracy na dłużej - aplikuj do naszej firmy i dołącz do najlepszych!