Firma marketingowo-reklamowa

Kategoria:
Marketing
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

Dla ambitnych osób bez doświadczenia! Nabór do Firmy Marketingowej!

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

 A gdybyś tak dostawał pieniądze za rozmawianie?

Tak, tak to nie bajka, możesz to mieć na wyciągniecie ręki!

Oczekujemy pozytywnego nastawienia (dla Nas zawsze szklanka jest do połowy pełna!) jak również stawiamy na codzienną „burzę mózgów”!

Współpracuj z młodym i energicznym zespołem, daj się ponieść naszemu zaangażowaniu!

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii marketingowych dla organizacji pozarządowych.

Od Kandydata oczekujemy:

- chęci do nauki (prowadzimy szkolenia od podstaw dla nowych współpracowników)

- dobrych relacji z ludźmi (działamy w obszarze marketingu bezpośredniego, dbamy kontakt z Klientem to dla nas priorytet)

- zaangażowania ( prowadzimy kampanie marketingowe dla m.in. organizacji charytatywnych, zależy nam aby osoby, które z nami współpracują rozumiały jak istotna jest pomoc potrzebującym)

- punktualności (szanujemy swój wzajemny czas)

- dostępności (szukamy osób do długoterminowej współpracy, dostępnych co najmniej 4 dni w tygodniu)

Powierzamy następujące zadania:

- współpraca z Klientem indywidualnym,

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

- osiąganie powierzonych celów,

- rzetelny nadzór nad realizacją umów,

- działanie w obszarze obsługi Klienta i sprzedaży.

Oferujemy:

- Wysoki poziom wynagrodzenia,

- Szkolenia, które przygotują Cię do powierzonych obowiązków,

- Zapoznanie się z ciekawymi kampaniami – realizacja ich,

- Podróże krajowe i zagraniczne,

- Pyszna kawa i miła atmosfera!

Myśląc o rozwoju Naszej firmy wierzymy, ze możemy sięgnąć gwiazd! Uwierz w siebie i APLIKUJ!