Devire

Kategoria:
Nieruchomości
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-12
Data zakończenia oferty:
2017-10-12

Dyrektor Galerii Handlowej

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest jedna z największych firm konsultingowych na świecie oferująca szeroki zakres usług związanych z sektorem nieruchomości. W związku z poszerzaniem portfolio nieruchomości handlowych i dalszym rozwojem struktur Działu Zarządzania Nieruchomościami poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Dyrektor Galerii Handlowej w poszczególnych województwach śląskim, małopolskim oraz podkarpackim.

Jako Dyrektor Galerii Handlowej odpowiadać będziesz za sprawne funkcjonowanie obiektu w jednej z wymienionych lokalizacji. Do Twoich obowiązków należeć będzie wdrażanie strategii marketingowej jak również kontrola realizacji budżetu. Ponadto będziesz uczestniczyć w spotkaniach raportowych z klientem i przygotowaniach raportów dla właścicieli. Koordynować będziesz zarówno pracę zespołu dedykowanego do obsługi danej nieruchomości jak również firm zewnętrznych świadczących usługi na obiekcie. Ponadto zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za bieżącą współpracę z najemcami oraz prowadzić będzie negocjacje dotyczące najmu krótkoterminowego.

Nasz Klient zapewnia:

  • Elastyczna forma zatrudnienia wg. Indywidualnych preferencji kandydata – umowa o pracę lub kontrakt managerski
  • Bogaty pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Szeroki zakres szkoleń i możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 4-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzenie negocjacji z najemcami
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy / Location Confidential