Leonik Sp. z o.o.

Kategoria:
Nieruchomości
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

Dyrektor Biura Nieruchomości

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnej osoby, która ceni swobodę działania oraz jest gotowa do stworzenia własnego zespołu biura nieruchomości.

Zadania:
- Rekrutacja, selekcja, szkolenia, coaching managerów biura nieruchomości;
- Budowa skutecznego zespołu, nadzorowanie i realizowanie bieżących zadań;
- Zarządzanie działem sprzedaży, prowadzenie systemu motywacyjnego
raportowanie oraz wyznaczanie celów sprzedaży;
- Poszukiwanie podmiotów zainteresowanych nabyciem nieruchomości oraz terenów inwestycyjnych;
- Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z pośrednikami nieruchomości, właścicielami nieruchomości, kontrahentami zainteresowanymi sprzedażą lub kupnem nieruchomości;
- Przygotowywanie raportów okresowych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne);
- Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości. Nie konieczne na stanowisku kierownika, możliwe jako agent nieruchomości;
- Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku nieruchomości;
- Znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z prowadzeniem procesu inwestycyjnego;
- Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
- Zdolności analityczne;
- Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne;
- Orientacja na cel, samodzielność, duże zdolności organizacyjne;
- Bardzo dobra znajomość MS Office;
- Prawo jazdy kat. B;
- Znajomość języka angielskiego, rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Samodzielne stanowisko;
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń;
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Bardzo dobrą atmosferę pracy;
- Zróżnicowane formy zatrudnienia ( również umowa o pracę )
- Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja od sprzedaży zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji .