HAYS Construction & Property

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
Praca fizyczna
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Inżynier Budowy (instalacje sanitarne)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Inżynier Budowy (instalacje sanitarne)
Wrocław
NR REF.: 1095327


Twoja następna firma
Będziesz pracował dla jednej z większych firm instalacyjnych w Polsce zajmujących się wykonawstwem sanitarnych instalacji wewnętrznych w obiektach kubaturowych. W związku z rozwojem firmy, Nasz Klient chciałby poszerzyć kadrę o utalentowanego Inżyniera Budowy w obszarze instalacji sanitarnych we Wrocławiu.

Twoje następne stanowisko
Będziesz wspomagał Kierownika Robót Sanitarnych w wykonywaniu obowiązków na budowie związanych z nadzorowaniem terminowości, jakości, bezpieczeństwa prowadzonych prac na budowie. Będziesz brał udział w rozliczaniu firm podwykonawczych i kontrolowaniu ich działań na kontraktach. Będziesz uczestniczył w naradach koordynacyjnych oraz procesach odbiorowych poszczególnych zakresów prac.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby, która miała już możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń związanych z wykonawstwem instalacji sanitarnych (głównie HVAC). Jeśli jesteś osobą sumienną i dobrze zorganizowaną będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie Twoim dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
W zamian otrzymasz wynagrodzenie zasadnicze na rynkowym poziomie, możliwość realizowania ciekawych projektów budowlanych z wysokimi budżetami instalacyjnymi oraz szansę rozwoju zawodowego w firmie o uznanej marce na rynku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.