HAYS Construction & Property

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
Praca fizyczna
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kierownik Robót Sanitarnych

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Kierownik Robót Sanitarnych
Wrocław
NR REF.: 1095326


Twoja następna firma
Będziesz pracował dla jednej z większych firm instalacyjnych w Polsce zajmujących się wykonawstwem sanitarnych instalacji wewnętrznych w obiektach kubaturowych. W związku z rozwojem firmy, NAsz Klient chciałby poszerzyć kadrę o odpowiedzialnego Kierownika Robót Sanitarnych we Wrocławiu.

Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiadał za nadzór wykonawstwa instalacji sanitarnych. Będziesz odpowiadał za terminowość, jakość, bezpieczeństwo prowadzonych prac na budowie. Będziesz nadzorował pracę firm podwykonawczych oraz rozliczał ich z wykonanych działań. Do Twoich obowiązków będzie należało poprowadzenie robót na kontraktach budowlanych od momentu przyjęcia zlecenia od klienta po finalne odbiory.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w firmach wykonawczych, która posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami w obszarze sieci i instalacji sanitarnych. Jeśli jesteś osobą sumienną i dobrze zorganizowaną będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie Twoim dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
W zamian otrzymasz wynagrodzenie zasadnicze na rynkowym poziomie, możliwość realizowania ciekawych projektów budowlanych z wysokimi budżetami instalacyjnymi oraz szansę rozwoju zawodowego w firmie o uznanej marce na rynku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.