Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Produkcja
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-13
Data zakończenia oferty:
2017-10-13

Mechanik Produkcji

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Regulacje na liniach produkcyjnych
  • Przestawianie formatów na linii produkcyjnej
  • Bieżące czynności związane z konserwacją linii produkcyjnej
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn
  • Wykonywanie drobnych napraw w zakładzie produkcyjnym

Oczekujemy:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Dynamizm w działaniu
  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie pozwoleń na urządzenia wysokociśnieniowe czy znajomość pneumatyki

Oferujemy:

  • Współpracę z międzynarodową, dynamicznie rozwijającą się firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Klientem
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania swoich kompetencji
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: MP/09/17/waw1