Deutsche Bank

Kategoria:
Sprzedaż
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-14
Data zakończenia oferty:
2017-10-14

Doradca ds. Sprzedaży Telefonicznej

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Pracując w naszym zespole na stanowisku Doradcy ds. Sprzedaży Telefonicznej będziesz realizować sprzedaż produktów i rozwiązań finansowych (wewnętrzna baza kontaktów) zgodnie z potrzebami Klientów oraz nawiązywać i budować długofalowe relacje z nowymi Klientami.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktu z Klientami
  • Otwartości, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Nastawienia na realizację celów i osiągania wyników sprzedażowych
  • Wykształcenia min. średniego (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą telefoniczną lub obsługą Klienta
  • Znajomość produktów i usług bankowych

Wymagania

W zamian proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników
  • Elastyczne godziny pracy (od poniedziałku do piątku)
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, wewnętrzne konkursy, programy zniżkowe i lojalnościowe)