Ceva Logistics Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Sprzedaż
Lokalizacja:
woj. pomorskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-14
Data zakończenia oferty:
2017-10-14

Operator Wózka Widłowego

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków wybranego kandydata należało będzie:

  • Rozładunek dostaw, przyjęcia i kontrola  dostaw,
  • Prawidłowa lokalizacja towarów w magazynie,
  • Prawidłowe pobrania towaru z magazynu,
  • Przygotowanie i kontrola wysyłki,
  • Załadunek na środek transportu,
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych,
  • Kontakt z klientem,
  • Dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu oraz w strefach odkładczych palet,
  •  Raportowanie wykonanej pracy przełożonemu,
  • Uzupełnianie książki eksploatacji wózka widłowego, bezpieczne operowanie środkiem transportu wewnętrznego, sprawdzanie stanu technicznego wózka.

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub wysoki skład minimum 1 rok,
  • Znajomość obsługi komputera (system magazynowy + MS Office),
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z firmą CEVA,
  • Dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy - zapewniamy odzież ochronną i obuwie robocze a także środki ochrony indywidualnej,
  • Oferujemy benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wczasów pracowniczych oraz wypoczynku dla dzieci, karta sportowa, premia świąteczna,
  • Bardzo miła atmosfera pracy, szacunek dla pracowników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracujemy dla znanych marek m.in.: ORANGE Polska, BMW, Volvo, Philips, Leroy Merlin, Fiat, GSK i innych - dołącz do nas!