JollyHeap

Kategoria:
Sprzedaż
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2017-09-14
Data zakończenia oferty:
2017-10-14

Specjalista ds. sprzedaży

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Praca możliwa na terenie dowolnego kraju UE

Wymagania:

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znasz techniki sprzedaży i negocjacji
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim i/lub niemieckim
  • cechuje Cię systematyczność i wytrwałość w osiąganiu założonych celów
  • jesteś osobą samodzielną, dobrze zorganizowaną
  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać relacje biznesowe
  • masz prawo jazdy kat. B

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • nawiązywanie współpracy z międzynarodowymi Partnerami
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • tworzenie ofert/kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • monitorowanie rynku
  • reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • duże możliwości samorealizacji oraz wdrażanie swoich pomysłów
  • możliwość kształcenia wizerunku marki

Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2015 roku, poz. 2135).